PARTNERI: Prihlásenie | Registrácia | Objednávka

Články

Tagy

Vibrozalievaná betónová dlažba čerpá inšpiráciu z prírody

Originálna, nadčasová a spätá s prírodou. Modernou technológiou vytvorená vibrozalievaná betónová dlažba v sebe kombinuje náročný proces automatickej výroby a ľudskej práce. Vibrozalievanie tak dáva dlažbe osobitný vzhľad, ktorý je nenapodobiteľný.

Vibrozalievaná betónová dlažba čerpá inšpiráciu z prírody

Čo je vibrozalievaná betónová dlažba?

Betónová dlažba vyrobená pokročilou technológiou vibrozalievania predstavuje výrobky reálneho vzhľadu istej konkrétnej prírodnej štruktúry. V Austria Beton Werk sa inšpirujeme tým, čo je v prírode krásne a obohacujeme tak svoje produkty o nezameniteľné farebné odtiene, štruktúry a povrchy. Špecifikom vibrozalievania je kombinácia automatickej výroby a ľudskej práce. Každý kus je originál, vyzerá inak, má iný odtieň, melír či povrch a zároveň dokonale kopíruje vzhľad prírodných materiálov. Vibrozalievaná betónová dlažba má toleranciu v hrúbke od 3,7 do 5,3 mm a na to, aby presne sadla, je potrebné ručne ju dopasovať.

Stredomorie, slnečné Taliansko či Provensálsky vidiek? Vibrozalievaná betónová dlažba prenesie kus prírody priamo k vám domov.

Vzhľad bridlice, lámaného kameňa, prírodného betónu, dreva či travertínu. Vibrozalievaná betónová dlažba ponúka vzhľad toho najkrajšieho čo príroda ponúka.

Dlažba Ardosia a Ardosia Nuova je vyrobená v povrchovej úprave štiepanej bridlice, ktorá je charakteristická organickou kresbou jednotlivých mikrovrstiev tvoriacich hmotu kameňa a vzhľadom pripomína textúru Stredomoria.

Vzhľad lámaného kameňa predstavuje dlažba Montana, ktorá pôsobí čisto a prírodne ako kaňon rieky Colorado v severnej Arizone.

Nádherný kameň travertín, pripomína vzhľad starobylých palácov Talianska. Travertino je dlažba s dokonale hladkým povrchom a nezabudnuteľnou kresbou, ktorá dodá každému priestoru vznešenosť a atraktívny vzhľad.

Úchvatné prostredia veľkorysých, luxusných a nadčasových realizácií súčasnej modernej architektúry ponúka prírodný betón. Platne Imperial a ich impozantné formáty vynikajú najmä na väčších plochách, ktoré efektívne dopĺňajú najmä minimalistické riešenia v architektúre, obzvlášť plochy pohľadového betónu.

Štruktúra dreva evokuje predstavu relaxu v romantickej atmosfére Provensálskeho vidieka. Dlažby Eden Fein a Eden Grob na pohľad, ale i na dotyk pôsobia ako z dreva a pritom si zachovávajú výhody betónovej dlažby. Vek pridá dlažbe na kráse patinu, ktorá ešte zvýrazní prírodný charakter povrchu.

Tagy