Vyberte si betónový plot podľa seba

Stredovek je naštastie dávno za nami, no ohradenie svojej pôdy je dodnes obľúbeným spôsobom na predelenie susediacich pozemkov. Okrem získaneho súkromia, tak vaše královstvo dostane presne vytýčené kontúry.

Aj plot môže ladiť

Dnes už dávno neplatí, že betónové ploty a múry majú len ochrannú a oddeľovaciu funkciu. Značkoví výrobcovia dlažby ako napríklad Austria Beton Werk, ich ponúkajú vo svojich produktových portfóliách už dlhú dobu. Exteriér vášho domu tak môže byť celý ladený v jednotnom farebnom štýle. Dlažba, schody ale aj obvodové múry. Vaše domáce kráľovstvo si tak môžete prispôsobiť do najmenších podrobností.

Každý si príde na svoje

V Austria Beton Werk máme široké portfólio plotov, ktoré splnia požiadavky každého. Vrcholom ponuky je Alpský plot Exclusive, ktorý je najreprezentatívnejšou verziou celého radu Alpských plotov. Obojstranne štiepaný kameň ladí so zaujímavými farebnými odtieňmi, ktoré môžete získať vo variatnoch granitu, jury alebo medenej. Tieto farby sú veľmi dobre kombinovateľné s takmer všetkými druhmi dlažby a farieb. Okrem klasických alpských plotov máme k dispozícií aj plotové systémy Antico a Eko Blok, ktoré sú charakterisitické hladkými povrchmi, bočnou fázou a strieškou. Všetky druhy plotov obsahujú niekoľko rozmerov a druhov  kociek, z ktorých si môžete vlastný múr vyskladať.

Prvotriedna kvalita

Bez ohľadu na výber, všetky naše múry sú nehorľavé, mrazuvzdorné a s nízkou nasiakavosťou. Možnosti výskytu výkvetov sa nedá zbaviť úplne, ale prípravou kvalitného podkladu a pokládkou od majstrov, ich výskyt výrazne obmedzíte.

Návrat hore