S pocitom bridlice

ARDOSIA

Bridlica je veľmi populárny a vyhľadávaný materiál. Tento žiadaný povrch, ktorý pôsobí luxusným dojmom a dodáva eleganciu vášmu domu, sme sa rozhodli vložiť do našej platne ARDOSIA. Jej zamatovo čierne farebné prevedenie si vás okamžite získa. Na vlastné oči sa môžete presvedčiť v ABWlande. Vzor štiepanej bridlice v prirodzene tmavých tónoch pôsobí jemne a decentne.

Jemné línie platne ARDOSIA dodajú vašej záhrade požadovanú eleganciujednoduchosť. Bude pôsobiť nerušivo a prirodzene, akoby do okolia vášho domu už dávno patrila. Jej sfarbenie sa prispôsobuje počasiu, takže dlažba pracuje s farbami. Jej povrch sme špeciálne ošetrili impregnáciou.

 

ARDOSIA NUOVA

Ak preferujete svetlé farby, je tu pre vás ARDOSIA NUOVA. Pôsobí luxusne a čisto, no zároveň prirodzene. Na povrchu má tvar štiepanej bridlice a v kombinácii so zeleňou vašej záhrady dokáže vytvoriť príjemný kontrast. Keď ju uvidíte v našom ABWlande naživo, nebudete od nej vedieť odtrhnúť oči. Na prvý dojem sa vám bude zdať, že ani nie je z betónu. Pri bližšom pohľade uvidíte jemnú patinu, ktorá sa časom objavuje, a tak dodá vašej dlažbe jedinečnosť a prirodzenosť.

Dlažba je vhodná ako alternatíva ku klasickým dlažbám menších rozmerov. Vo svetlej farebnej kombinácií vám bude pripomínať príjemné letné zážitky pri mori.

Vytvorte si svoj vlastný štýl

ABWlande vám ponúkame kompletnú ponuku produktov pre vašu záhradu, dom alebo terasu. Skombinujte si dlažby alebo dlažbu s plotom. Navštívte nás v ABWlande a nechajte sa inšpirovať širokou škálou možností pre vašu záhradu a jej okolie.

Návrat hore