O kráse záhrady rozhoduje dlažba


Záhrada. Pokoj i aktívny oddych

Miesto, kde sa môžeme naplno realizovať. Relax pri bazéne, posedenia na terase, kútik s pestovanými bylinkami a plodinami. Záleží len na vás. Netreba však zabúdať, že záhrada je najmä miestom, ktoré sa má páčiť. Odmenou vám bude nielen dobrý pocit, ale hlavne obdivné pohľady susedov či náhodných okoloidúcich. Pri výbere dlažby nemusíte byť len praktickí. Šmrnc, štýl a nádych luxusu - to je dlažba Travertino

Nenechajte sa vyrušiť farbami

Príroda svoje farby mení počas celého roka. A záhrada je jej kúsok u vás doma. To, čo ladí so zelenou, nemusí už s hnedou alebo červenou. Ako nájsť oku príjemný kompromis v každom ročnom období? Či už sa rozhodnete vydláždiť terasu, chodníček k bazénu alebo k inému obľúbenému miestu na vašej záhrade. Už dávno neplatí, že najdôležitejšia je funkčnosť. Vhodne zvolená dlažba neruší, ale dopĺňa. Kľúčom k úspechu je práve vsadenie na prírodné farby. Mäkké tóny imitujúce travertín nechajú vyniknúť všetko potrebné. Dlažba Travertino je vhodnou voľbou na vytvorenie miesta, kde bude relaxovanie zážitkom. Terasa získa jedinečný štýl a stane sa pýchou celého domu.

Bývajte o úroveň vyššie

Malá alebo veľká? Nie je dôležité, koľko priestoru na umiestnenie terasy vaša záhrada ponúka. Rozhodne by však mala vystihnúť vkus jej majiteľov. Zaujme najmä šmrnc s nádychom luxusu. Z nevýrazného miesta sa tak môže stať okúzľujúca oáza. Okrem farby môžete zohľadniť aj materiál a vzor dlažobných kociek. Travertino v sebe spája exkluzivitu, pôsobí dojmom veľkoleposti a ponúka všetko, čo od dlažby možno očakávať.

Záhrada je odrazom našej vlastnej duše a osobnosti. Ak sa ju rozhodnete doplniť o terasu, posuniete úroveň svojho bývania vyššie. Výber z príjemných odtieňov dlažby Travertino je len na vás. 

Návrat hore