Nechajte si poradiť

Hľadáte exteriérovú dlažbu a neviete sa rozhodnúť, ktorá je pre vašu záhradu či terasu správna?

Vyskúšajte náš poradenský servis. Poradíme vám s technickými špecifikáciami, farebnými variantmi či formátmi.

Pri výbere exteriérovej dlažby alebo stavbe plota existuje mnoho variácií a vlastností materiálov, v ktorých sa ťažko orientuje. V ABW zákazníkom poskytujeme kvalitný servis vo všetkých smeroch. Využívanie služieb technicko-poradenského servisu je pre nás prácou a pre vás príjemným bonusom.

 

Technicko-poradenský servis

Čo je technicko-poradenský servis? Je to služba pre všetkých zákazníkov, ktorí sa rozhodli pustiť do realizácie uloženia dlažby alebo stavby plota z našich výrobkov  a potrebujú radu či pomoc. Chceme, aby ste si vybrali správne riešenie, na zladenie vášho interiéru s prvkami exteriéru a tým vytvorili dokonalú harmóniu.

V rámci technicko-poradenského servisu vám vieme pomôcť pri výbere konkrétneho druhu materiálu, ktorý sa na váš pozemok či terasu hodí, poradíme vám tiež s farebným prevedením, veľkosťou či formátom dlažby.

 

Čo vám ešte ponúkame?

V prípade vášho záujmu vám vypracujeme aj grafický návrh dlažobnej plochy a/alebo plotu a odhadneme aj  spotrebu materiálu. Vďaka nášmu servisu si budete môcť ľahšie vybrať a efektívnejšie realizovať vaše sny.

Premeňte váš exteriér na miesto, ktoré vyzerá výnimočne a úhľadne. S naším technicko-poradenským servisom bude pre vás výber správnej dlažby alebo stavba plota jednoduchou záležitosťou, pri ktorej vsadíte na istotu. Samozrejme, vieme vám poradiť aj s výberom vhodného realizátora, ktorých môžete nájsť na našej webstránke – www.abw.sk 

Návrat hore