Inšpirujte sa v ABWlande!

Úprava exteriéru patrí medzi časovo náročné projekty, kde naozaj platí, že je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť. Príďte sa preto presvedčiť na vlastné oči, na čo by ste pri výbere tej správnej dlažby nemali zabudnúť.

Inšpirujeme vás a poradíme vám v ABWlande!

Okrem toho sme pre vás pripravili výhodné akcie na naše produkty.

Sme tu pre vás viac ako 17 rokov a prispôsobujeme sa vašim potrebám. Aj preto vieme, aké náročné je vybrať si tú správnu dlažbu do vašej záhrady. Aby sa vám ľahšie rozhodovalo, vytvorili sme ABWland. V tomto inšpiratívnom a príjemnom prostredí si môžete naše produkty pozrieť a aj reálne chytiť. Môžete skúmať ich štruktúru, povrch či farebné prevedenie.

ABWland je priestor stvorený pre nápady a tvorivosť

Pomáha vám vytvoriť si bližšiu predstavu ako môžu vyzerať dlažby a plotové systémy u vás doma. Naši architekti pripravili moderné a funkčné modely dlažieb a terás. Uvidíte tak rôzne kombinácie farieb, veľkostí a dizajnových štýlov, ktoré k sebe prirodzene patria. Pre ľahšiu orientáciu sme ABWland rozdelili do štyroch prehľadných tematických blokov.

Po ľavej strane vchodu do ABWlandu sme pre vás pripravili zónu RUSTIK. Na prvý pohľad drsný štýl , ktorý však dáva pocit trvácnosti. Ak sa radi hráte a kombinujete rôzne štýly ukladania, je RUSTIK tou správnou voľbou.

Rustikálny štýl bývania

... je stále viac žiadaný a jeho popularita neustále rastie. Základom je prirodzený, na prvý pohľad surový a neopracovaný vzhľad dlažby. Tá časom akoby zostarne, stratí farbu. No to je práve ten efekt, ktorý rustikálny štýl prináša. Cieľom je dosiahnuť prirodzený vzhľad dávnych čias.

K tomuto efektu starovekých antických chrámov, ktoré môžete vidieť pri návštevách Apeninského alebo Gréckeho polostrova, vám pomôžu naše dlažby ANTICO, KRÁĽOVSKÁ alebo KRÁĽOVSKÁ XL. Vďaka bohatej ponuke farebných prevedení a možnosťou kombinovať dve veľkosti do rôznych tvarov, dosiahnete skutočne jedinečný vzhľad.

Pre moderné domy

... našich zákazníkov sme v ABWlande pripravili zónu TRENDY. V jednoduchosti je krása, no musí mať aj štýl. Elegancia, čisté línie a moderný minimalizmus. To najlepšie vystihuje trendový štýl, ktorý sme pre vás pripravili. V tomto priestore ABWlandu nájdete veľkoformátové vibrozalievané platne, ale aj menšie obdĺžnikové formáty či kocky.

Šmrnc najvychytanejších ulíc NEW YORKU predstavujú dlažby AVENUE a AVENUE Exclusive. Čisté tvary a farby, ktoré musíte vidieť na vlastné oči. Elegancia tejto dlažby vynikne najmä na priestranných plochách. Ak máte radšej klasickejší štýl, upriamte svoju pozornosť na CUBICON Exclusive. Dlažba pekne vynikne pri lemovaní chodníkov či terás s použitím väčších formátov.

Farebnosť a rozmanitosť pre vašu terasu predstavujú platne PLAZA a PLAZA multiformát. Podčiarkujú krásu prirodzených farebných tónov, a to vďaka svojmu pravidelnému tvaru obdĺžnika. Dlažba má jemne zvlnené okraje, akoby ju práve ručne vysekali a vytvarovali. PLAZA skrášli naozaj každú plochu.

Impozantný reliéf

... a povrch ako z antického kameňolomu. Pôsobí drsne, no zároveň príjemne. To je veľkoformátová platňa TERRA. Majestátny Onyx, vzácna Platina alebo ohnivé Vulcano – to sú farebné možnosti, ktoré vám ponúkame v ABWlande.

Drsná a majestátna

Tak by sa dala charakterizovať vibrozalievaná platňa IMPERIAL. Táto veľkoformátová betónová dlažba dodá vášmu dvoru nenútenú eleganciu a štýl. Jej jemne drsný povrch vyvoláva pocit, akoby bola opracovaná jemným brúsnym papierom. Jej protišmykové vlastnosti ju predurčujú na ukladanie napríklad k bazénom.


Máte radi tvary prirodzeného kameňa, no chcete svojej terase dodať šmrnc, štýl a nádych luxusu?

Pre takéto prípady je tu pre vás zóna NATURLINE. V tejto časti dominujú najmä ARDOSIA a ARDOSIA NUOVA pre náročných zákazníkov. Platňa ARDOSIA sa dostane na vrchol vášho zoznamu. Zapôsobí na vás dojmom štiepanej bridlice, no na dotyk je príjemne hladká. ARDOSIA NUOVA je zas svetlejšia, vo farbách štiepaného vápenca. Obe platne do priestoru vnášajú dramatický akcent a zvýrazňujú okolitú zeleň.

Príroda svoje farby mení počas celého roka. To, čo ladí so zelenou, nemusí už s hnedou alebo červenou. Či už sa rozhodnete vydláždiť terasu, chodníček k bazénu alebo k inému obľúbenému miestu na vašej záhrade, je vhodné zvoliť dlažbu, ktorá prostredie nenarúša, ale naopak, decentne dopĺňa. Kľúčom k úspechu sú preto prírodné farby. To je dlažba TRAVERTINO.

Pre zákazníkov, ktorí neradi experimentujú a preferujú nenápadné dlažby, tu máme zónu KLASIK. Dlažby TOPLINE, TOPLINE MULTIFORMÁT, PARKETSTEIN a BEHATON ponúkajú riešenie, ktoré mnohí zákazníci ocenia. Viaceré veľkosti je možné kombinovať do rôznych vzorov. Farebné prevedenia sú v klasických a jednoduchých farbách.

V ABWlande ponúkame široký výber betónových plotov, palisád a oporných múrikov, ktoré dopĺňajú našu rozmanitú ponuku. Pre lepšiu predstavivosť sme pre vás pripravili rôzne kombinácie viacerých druhov produktov, ktoré spolu ladia. Môžete si tak lepšie predstaviť finálny výsledok vo vašej záhrade.

Prajeme vám veľa inšpirácií a nápadov, ktoré si z nášho ABWlandu odnesiete.

Tešíme sa na vašu návštevu, lebo iba na vlastné oči sa môžete presvedčiť o nekonečných možnostiach a kráse betónu.

Návrat hore