Hity v dlažbách na rok 2018

Túžite po nádhernom exteriéri, ale v neviete si vybrať z množstva ponúkaných dlažieb? Predstavujeme vám najhorúcejšie hity v dlažbách na rok 2018, vďaka ktorým sa vaša záhrada stane neodolateľnou.

Nadčasový minimalizmus

V posledných rokoch sa do popredia dostávajú čisté a elegantné línie. Jasné geometrické tvary dodávajú exteriéru punc exkluzivity a zároveň jednoduchosti.Austria Beton Werk ponúka najnáročnejším zákazníkom veľkoformátovú dlažbu Imperial, ktorá je nielen hitom sezóny roku 2018, ale nadčasovým kúskom výborne doplňujúcim moderné stavby. Vybrať si môžete z farebných odtieňov striebornej, grafitovej alebo vznešenej svetlej béžovej.

Ak hľadáte niečo jedinečné, spoločnosť ABW má vo svojej ponuke dlažbu Ardosia
so vzácnou čiernou bridlicou. Perfektne kombinovateľná dlažba sýtej antracitovej farby dodá luxus každej terase či záhrade a vďaka hladkému povrchu bude príjemná aj pre vaše nohy. 

 

Odtiene zeme

Pre milovníkov rustikálneho štýlu je jednoznačnou voľbou dlažba Plaza so zvlneným okrajom vo farebných kombináciách strieborno-antracitovej, mušľovej alebo odtieni magma. Melírovanou dlažbou Plaza vytvoríte nádherné prirodzené mozaiky pripomínajúce zapadajúce slnko. S nosnosťou do 3,5 tony môžete dlažbu Plaza použiť aj ako príjazdovú cestu pre osobné autá.

Milujete prirodzenosť, ale chcete držať krok s trendmi?
Medzi ABW zákazníkmi je aj vďaka svojmu názvu mimoriadne obľúbená dlažba Kráľovská. Živelná, no zároveň vkusná, Kráľovská je dlažba perfektne kombinovateľná vo všetkých 5 odtieňoch (pieskovo-hnedá, žlto-červená, hnedo-pieskovo-červená, karamelovo-antracitová, granit). Pri tomto type dlažby je možné využiť široké možnosti vzorov ukladania, a to vďaka 2 dostupným formátom dlažby, čo zvýrazní celkovú eleganciu vášho exteriéru. Ak sa chcete cítiť špeciálne, po dlažbe Kráľovská sa vám bude chodiť naozaj výnimočne.

 

Návrat hore