Dravá a majestátna s jemne drsným povrchom

Vybrať tú správnu vonkajšiu dlažbu je rovnako dôležité ako vyberať farbu na fasádu vášho domu. Dlažba totiž dotvára celkový obraz exteriéru vášho domu. Môže byť nie len elegantná, ale aj účelná. Ak chcete dodať svojmu dvoru majestátnosť, spoločnosť Austria Beton Werk pre vás prináša práve takéto riešenie v podobe dlažby IMPERIAL.


IMPERIAL

Niekedy naozaj platí, že v jednoduchosti je krása a v tomto prípade to platí do bodky. Austria Beton Werk vám ponúka dlažbu z čistými líniami - IMPERIAL.  Táto veľkoformátová betónová dlažba dodá vášmu dvoru nenútenú eleganciu a štýl. Jej jemne drsný povrch vyvoláva pocti, ako by bola opracovaná jemným brúsnym papierom. Ten na pohľad dlažbu nie len vizuálne zmäkčuje, ale aj ponúka bezpečie pri nepriazni počasia, či v okolí vášho bazéna.

Široký výber a kreativita

Dlažby IMPERIAL sú k dispozícii v troch veľkostiach a farieb. Ako inšpirácia slúži až osem vzorov ukladania. Tento typ dlažby však ponúka oveľa väčšie množstvo variácií a kombinácií veľkostí, takže je len a len na vás, či si vyberiete jeden z ponúkaných vzorov, alebo zapojíte vlastnú kreativitu a prispôsobíte si ho podľa vášho vlastného jedinečného štýlu.

Z farebných variácií máte na výber strieborný odtieň, grafitový vzor a béžovo svetlú. Všetky tri sú vhodné ku každému typu domu či záhrady aj s bazénom. Môžete farby kombinovať alebo sa rozhodnúť pre jeden vzor. V ponuke sú obľúbené rozmery 40x40 cm, 40x80 cm a najväčšie 80x80 cm.

Do každého počasia

Bezpečnosť vašej rodiny, ale aj vašich hostí je na prvom mieste. A túto požiadavku dlažba IMPERIAL spĺňa tiež. Jej protišmykový povrch a špeciálne spracovanie sa hodí nie len na terasu, ale aj k bazénom, kde sa na dlažbu môže dostať naozaj veľa vody. Taktiež sa hodí na vytvorenie chodníkov s voľno uložených platní. Udržiavanie čistoty dlažby IMPERIAL nie je náročné, takže ju zvládne naozaj každý.

Je odolná voči mrazom, takže v zimných mesiacoch sa vám nebudú tvoriť praskliny a tak si zachová svoju krásu a majestátnosť, ako za priaznivejšieho počasia. Spoločnosť Austria Beton Werk dbá na ochranu prírody, a tak aj IMPERIAL je z ekologicky nezávadného materiálu. Dlažby od Austria Beton Werk tak spĺňajú tie najprísnejšie kritériá bezpečnosti, kvality, spoľahlivosti, ale aj environmentálnej ochrany.

Návrat hore