Betónové schody sú kvalitné, štýlové aj na úrovni

Exteriér domu je prvým miestom, ktoré uvidíte nielen vy ale aj všetci vaši návštevníci. Je preto dôležité vybudovať vstup do vášho domova z kvalitného materiálu, ktorý bude zároveň aj štýlovým a elegantným prvkom dotvárajúcim váš domov. V Austria Beton Werk nájdete širokú ponuku zámkovej dlažby na betónové schody, ktorú môžete doladiť aj s obrubníkmi či plotovými tvárnicami, aby váš domov mohol vyniknúť.

 

Betónové schody, ktoré vás privedú domov

 

Schody musia čeliť mrazu, dažďu, posypovým soliam. Musia byť aj stabilné, protišmykové a bezpečné. Ideálne by bolo, ak by vytárali súhru s exteriérom domu a dotvárali jeho súčasť. Ako teda docieliť, aby boli schody všetkým spomenutým? Stačí siahnuť po kvalitných a štýlových schodoch, ktoré budú spĺňa všetky spomenuté požiadavky. Betónové schody vytvorené z dlažby od Austria Beton Werk sa hodia do akéhokoľvek prostredia, či už k domom postavenom v modernom či klasickom architektonickom štýle.

 

Kvalitné spracovanie betónu v širokej ponuke zámkovej dlažby od ABW spĺńa požiadavku prepájacej aj estetickej funkcie. Schody môžu mať rôzne tvary, byť rovné, zakrivené, kruhové, oblúkové alebo terasové. Ani terén, na ktorom budú postavené nemusí byť iba hladký a rovný. Je preto dôležité vybrať si betónové schody a schodiskové stupne na základe vami zvolených parametrov, ktoré budú zahŕňať rozmery prvkov, hrúbku, farebnosť či cenu. Pri stavbe schodov je taktiež potrebné zohľadniť veľkosť nášľapných plôch, aby nedošlo k zadržiavaniu zrážkovej vody.

 

Betónové schody v jednom štýle s eleganciou aj funkčnosťou

 

V rade betónových výrobkov od ABW sú dostupné schodiskové stupne v dvoch povrchových vyhotoveniach. Hladký schodiskový stupeň so štandardným povrchom, a štiepaný schodiskový stupeň, ktorý má prednú stranu štiepanú. Novinkou v sortimente ABW je Travertino betónový schod, ktorý dopĺňa kolekciu platní a obrubníka TRAVERTINO. Travertino schod je vyrábaný modernou, vibrozalievanou technológiou, čo mu zaručuje naturálny a elegantný vzhľad. Tak ako obrubník, aj schodík TRAVERTINO od ABW nájdete v dvoch farebných prevedeniach – béžovo svetlej a béžovo tmavej.

 

Disharmónia betónových schodov je originálna, treba ju však nakombinovať s vkusom

 

Nie každý preferuje jednotnosť štýlu a farebnú kombináciu tón v tóne. Betónové prvky ABW je preto možné aj kombinovať s rôznymi typmi betónovej dlažby, obrubníkmi, palisádami či betónovými tvárnicami. Aj s disharmóniou tvarou je možné vytvoriť harmóniu. Všetko treba však zosúladiť s vkusom. Menej farieb a viac odtieňov dotvorí originálny vzhľad vášho domova.

 

ABWland je priestor stvorený pre nápady, ktorý sa oplatí navštíviť

 

Úprava exteriéru patrí medzi časovo náročné projekty, kde naozaj platí, že je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť. V Austria Beton Werk je preto pripravená výstavná plocha s našimi produktami, kde naši architekti pripravili moderné a funkčné modely zámkovej dlažby vhodnej na chodníky, terasy, schody či príjazdové cesty.

Návrat hore