Betónová dlažba pre krásny doma aj krásny dvor

Ako si vybrať dlažbu aby zapadla na váš dvor a tvorila súlad s domovom? Betónová dlažba dotvára exteriér domu, ktorý je najmä počas letných mesiacov vonkajšou obývačkou a mal by byť čo najviac v súlade s prírodou. Príroda dodá energiu, a najmä po náročnom dni ponúkne relax a súkromnú oázu pokoja.

 

Betónová dlažba ponúka priestor pre sebarealizáciu

 

Vonkajšie priestory sú oázou, útočiskom aj miestom relaxu. Majú však vytvárať aj dostatok priestoru pre sebarealizáciu. Kreatívne riešenie záhrady, ktoré dotvára celok s vaším domovom môžete vytvoriť s pomocou spoločnosti ABW, ktorá poskytuje všetkým zákazníkom technicko - poradenských servis pri realizovaní betónových dlažieb a stavbe plotov zo svojich výrobkov. Betónová dlažba sa vyznačuje dobrou tvárnosťou, pevnosťou, odolnosťou aj dlhou životnosťou. Moderná dlažba z betónu má však oveľa širšie vyhotovenie. V Austria Beton Werk sú k dispozícii muliformátové dlažby, veľkoformátové dlažby, dlažby na terasu či zatrávňovacie tvárnice. Samozrejmosťou je aj ponuka rôznych povrchových úprav - štandardná, hladká, melírovaná, otĺkaná, štokovaná či pieskovaná. Vďaka svojej rozmanitosti dnes betónová dlažba nachádza uplatnenie pri krajinnej aj záhradnej tvorbe.

 

Betónová dlažba ako súčasť exteriéru

 

Dlažba by nemala vynikať, mala by byť súčasťou záhrady. Vonkajšia dlažba Parkettstein má ladné tvary a krásne farby. S jej pomocou vytvoríte nápadité chodníky či pôsobivé terasy. Veľkoleposť záhrade dodá Kráľovská dlažba, ktorá má jemné zaoblenie hrán a vytvára na ploche príjemnú mäkkosť vydláždeného priestoru. Vzhľad “used look”, akoby roky používaný vzhľad vytvoríte pomocou dlažby Ziegelstein s ktorou môžete skrášliť múriky, lemovanie, pergoly, príjazdové cesty, chodníky či schody. Dlažba je vhodná do vidieckych, ale aj mestských záhrad. Aj malý priestor viete opticky zväčšiť vytvorením kaskádovitého svahu pomocou svahových alebo vegetačných tvárnic.

 

Betónová dlažba zabezpečí ochranu majetku aj súkromia

 

Betónové ploty majú viacero funkcií, od ochrany majetku, až po podporu rastlín v záhrade. Betónové tvárnice na plot z Austria Beton Werk sú kvalitné a funkčné, ale aj dostupné v rôznych farebných prevedeniach, takže ich ľahko doladíte s farbou fasády. Betónový plot drží krok aj s dizajnom a preto je dostupný v rôznych štýloch (štiepaný betónový plot, otĺkaný plot, betónový plot v štandardnom povrchu). ALPINO plotový múrik svojimi líniami skvele dopĺňa ďalšie produkty od ABW, ako napr. Alpský plot a štiepanú palisádu. Plotový múrik ALPINO vyniká najmä vďaka prirodzenému vzhľadu kameňa v štiepanej verzii. Na výber máte až 6 farebných odtieňov (sivá, hnedá, okrová, antracitová, biela, piesková), vďaka čomu bude vyzerať vaša záhrada jedinečne, jemne a harmonicky.

Návrat hore