Aký štýl dlažby sa vám páči?


Povrch, farba a rozmery dlažby sú najdôležitejšími faktormi pri jej výbere

Povrchom môžete výrazne podčiarknúť vlastnú osobitnosť a dodáte tak okoliu svojho domu šarm a neopakovateľnosť.

Klasika

Ak máte radi funkčné a kvalitné veci, ktoré sú zároveň nenápadné, určite sa vám hodí dlažba s klasickým - hladkým povrchom. Takáto dlažba je nielen príjemná na chôdzu, ale väčšinou je aj plne pojazdná pre automobily. Dlažba tu pôsobí ako elegantný doplnok, ktorý nechá naplno vyniknúť kontúry vášho príbytku. Vďaka svojej univerzálnosti  sa hodí ku každému typu domu.

Punc exkluzivity

Dlažbu však môžete vnímať aj ako samostatný – avantgardný doplnok k domu, ktorý ho nielen dotvára, ale aj vylepšuje jeho vzhľad. Na rad tu prichádzajú  nezvyklé reliéfové prvky, ktoré dlažbe dodávajú zaujímavý dizajn. Takéto dlažby sa skôr hodia na minimalistické novostavby alebo staršie domy so svojskou históriou a príbehom.  Štruktúrovaný reliéf  tak pripomína antické časy chrámov a budov, kde sa písala história.

Prírodné a dokonalé povrchy

Najväčším luxusom pir dlažbách sú platne, ktorých povrch verne stvárňuje rôzne prírodné povrchy.  Na svojej terase tak môžete mať dlažbu ktorá verne stvárňuje travertín, lámaný kameň alebo drevený povrch, ktorý je na nerozoznanie od skutočného dreva. Táto dlažba sa svojou štruktúrou hodí aj k bazénom alebo vysunutým záhradným terasám.   

Návrat hore