ABW: 5 dôvodov, prečo si vybrať dlažbu od ABW

ABW je slovenský výrobca dlažby, ktorý sa počas takmer 2 desaťročí stal partnerom pri výbere dlažby pre stovky objektov, domov či záhrad. Veríme, že dokážeme sledovať a zachytávať všetky prosby a priania našich zákazníkov. Práve preto každoročne rozširujeme našu ponuku, sledujeme trendy v oblasti farieb i technológií a snažíme sa poskytnúť vám ten najlepší servis. Ak ešte stále váhate, kde nájdete presne takú dlažbu, po akej túžite, ste na správnej adrese.

Aby ste získali ten najlepší obraz o tom, prečo si vybrať práve dlažbu od ABW prinášame vám 5 najdôležitejších služieb a výhod, ktoré poskytujeme.

1.       Najväčšia a najkrajšia výstavná plocha na celom Slovensku

Sme tu pre vás viac ako 18 rokov a prispôsobujeme sa vašim potrebám. Aj preto vieme, aké náročné je vybrať si tú správnu dlažbu do vašej záhrady. ABWland, naša výstavná plocha, pomáha vytvoriť si bližšiu predstavu, ako môžu vyzerať dlažby a plotové systémy u vás doma. Uvidíte rôzne kombinácie farieb, veľkostí a dizajnových štýlov, ktoré k sebe prirodzene patria. Pre ľahšiu orientáciu sme ABWland rozdelili do štyroch prehľadných tematických blokov.

2.       Technicko-poradenský servis

Spoločnosť ABW poskytuje pre všetkých zákazníkov technicko–poradenský servis pri realizovaní betónových dlažieb a stavbe plotov z našich výrobkov. V prípade vášho záujmu vypracujeme grafický návrh dlažobnej plochy a/alebo plotu a orientačnú spotrebu prvkov. Sme vám k dispozícii pri výbere vhodných druhov výrobkov, ktoré podčiarknu krásu vášho bývania harmonickým prepojením interiéru s exteriérom, zladením farieb, vzorov a typov dlažieb.

3.       Pravidelné zľavy a akcie

Pravidelne sa snažíme potešiť našich zákazníkov aj sezónnymi zľavami na rôzne druhy dlažieb alebo plotov. Ak navštívite náš web www.abw.sk môžete si prezrieť našu aktuálnu ponuku zliav. Môžete sa tiež tešiť na jarnú či jesennú akciu so zľavami až 30 %! Vďaka tomu je možné získať vašu vysnívanú dlažbu za omnoho nižšiu cenu.

4.       Kvalitné technologické postupy

V ABW sa zameriavame na dodržiavania kvalitných technologických postupov a noriem. Vyrábame dlažbu s ohľadom na prírodu, využívame kvalitu postupu vibrozalievania a dbáme na to, aby bola dlažba nielen krásna zvonku, ale aj kvalitná zvnútra. Preto si môžete vybrať dlažbu vo väčšej hrúbke, ktorá je napríklad zjazdná pre ťažšie vozidlá, ale zároveň krásna a farebná. Váš exteriér tak nemusí pôsobiť nudne a jednofarebne.


5.       Kombinujte rôzne hrúbky, formáty a farby dlažby

...a k tomu pridajte a zlaďte pokojne aj váš plot. U nás nájdete kombinácie dlažieb, schodiskových prvkov a plotov, ktoré spoločne dokonale ladia. Môžete si tak vybrať identické odtiene a povrchové úpravy alebo naopak zvoliť rôzne odtiene, povrchy či hrúbky dlažieb. Do každého kúta vašej záhrady doplníte presne to, čo hľadáte. Parkovacia plocha, terasa, podklad pod altánok či cestička medzi stromami a drevinami - výber vhodných prvkov je len na vás a so všetkým vám radi pomôžeme.

Návrat hore