4 výhody veľkoformátovej dlažby

Veľkoformátová dlažba má veľké množstvo výhod, a to je dôvod jej popularity u čoraz väčšieho množstva zákazníkov. Pre váhavých tu máme 4 dôvody, prečo si vybrať práve veľkoformátovú dlažbu.

Elegancia

Veľkoformátová betónová platňa, ako napríklad Terra od ABW sa vyznačuje elegantnými tvarmi. Svojím jemným štruktúrovaným reliéfom a multicolor prevedením v odtieňoch onyx, vulcanoplatina bude betónová dlažba Terra vytvárať na záhrade neopakovateľnú hru farieb. 

Luxus

Dizajnová betónová dlažba Imperial od ABW je skutočnou pastvou pre oči. Betónová dlažba Imperial sa hodí na terasy, ale vďaka svojmu protišmykovému povrchu je ideálnym prvkom aj k bazénom. Výroba pomocou vibrozalievanej technológie je zárukou najvyššej kvality. Veľkoformátová betónová dlažba je dostupná v odtieňoch striebornej, grafitovej a béžovej svetlej. Obklopte sa luxusom tejto majestátnej betónovej dlažby.

Praktickosť

Obrovskou výhodou veľkoformátovej betónovej dlažby je jej praktickosť a minimálna údržba. Vďaka menšiemu množstvu špár (v porovnaní s malými formátmi betónových dlažieb) sa vo veľkoformátových dlažbách ako je Grande zadržiava menej nečistôt, prachu a buriny. S veľkoformátovými betónovými dlažbami od ABW tak ušetríte váš drahocenný čas a budete sa môcť venovať príjemnejším veciam, než je náročná údržba dlažby.

Jednoduchá pokládka

Veľkoformátová dlažba ako napr. Plaza má ďalšiu nepopierateľnú výhodu, a tou je jednoduchá pokládka. Väčšie kusy sa ľahšie ukladajú na vopred pripravený povrch, do rovného pozemku s rovnými tvarmi, preto ju môžeme vidieť aj na verejných priestranstvách. V konečnom dôsledku ukladáme na povrch menej kusov dlažby, a tak šetríme čas i prostriedky.

Návrat hore