Rady a tipy

Položenie betónovej zatrávňovacej dlažby

Pre ľudí žijúcich v domoch je dvor miestom oázy zelene, kde si môžu oddýchnuť, posedieť a v pokoji vypiť svoju šálku kávy.

Ako využiť šálovacie tvárnice v záhrade

V záhrade je vždy čo robiť. Tu pokosiť trávnik, tu pohrabať lístie alebo poliať kvety. Na všetko je potrebné náradie a rokmi sa jeho počet zväčšuje.

Plot z betónových tvárnic je nielen funkčný, ale aj vysoko estetický

Kedysi rodinným zástavbám dominovali drevené ploty, prípadne jednoduché ohradenie pozemku pletivom. Ich životnosť bola však relatívne krátka, drevo navyše rýchlo podliehalo nepriaznivým vplyvom počasia a vyžadovalo si pomerne častú údržbu.

Ako osadiť chodníkový obrubník?

Neoddeliteľnou súčasťou každej záhradky a dvora je chodník. Jeho využitie je multifunkčné a má praktickú aj estetickú funkciu.

Ako na biele fľaky na vašej novej dlažbe?

Pokládka dlažby pred domom či garážou dodáva našej rodinnej výstavbe tzv. bodku a dotvára celkový vizuál. Vyberáme ju s dôrazom na jej povrchové a farebné prevedenie a prispôsobujeme jednak nášmu vkusu, ako aj miestu, kde žijeme.

Kvalitné základy = kvalitná stavba

Trvanlivosť a spoľahlivosť stavby sú mimoriadne závislé na kvalitnom základe. Bez ohľadu na to, ako výnimočne je objekt navrhnutý či štruktúrovaný...

Ako zvýšiť hodnotu svojho bývania pomocou travertínu

Materiály, ktoré vo vašom bývaní použijete, by vás mali upútať a upevniť v láske k vášmu domovu. Jedným z tých je rozhodne travertín, ktorý môže byť v exteriéri využitý v nespočetných variáciách...

Ukladanie dlažby

Pre terasu sú vhodné rôzne materiály. Okrem dreva sa pozornosti teší aj prírodný kameň, betón či dosky z umelého kameňa. Pri voľbe terasovej dlažby by ste ale do úvahy...

Betónová dlažba pre krásny doma aj krásny dvor

Ako si vybrať dlažbu aby zapadla na váš dvor a tvorila súlad s domovom? Betónová dlažba dotvára exteriér domu, ktorý je najmä počas letných mesiacov vonkajšou obývačkou a mal by byť čo najviac v súlade s prírodou.

Betónové schody sú kvalitné, štýlové aj na úrovni

Exteriér domu je prvým miestom, ktoré uvidíte nielen vy ale aj všetci vaši návštevníci. Je preto dôležité vybudovať vstup do vášho domova z kvalitného materiálu, ktorý bude zároveň aj štýlovým a elegantným prvkom dotvárajúcim váš domov.

Návrat hore