Rady a tipy

Aké základné druhy dlažby poznáme?

Betónovú dlažbu rozdeľujeme podľa spôsobu a miesta jej využitia. 

Farba betónovej dlažby

Betónové dlažby už dávno nie sú len sivé kocky v jednej farbe a v jednom tvare. Betón je tvárny materiál, s ktorým je možné pracovať a tvoriť. Betónové dlažby od ABW preto spĺňajú nielen vysoké technické štandardy, ale aj požiadavky na rôznorodosť tvarov a farieb

Mnohotvárnosť betónu

Betón je populárny stavebný materiál ako v interiéri, tak aj v exteriéri. Krása betónu spočíva najmä v jeho mnohotvárnosti, v spôsoboch použitia, typoch a farbách. V porovnaní s inými druhmi exteriérovej dlažby vás betónová dlažba svojimi vlastnosťami nikdy nesklame.

Nechajte si poradiť

Hľadáte exteriérovú dlažbu a neviete sa rozhodnúť, ktorá je pre vašu záhradu či terasu správna? Vyskúšajte náš poradenský servis. Poradíme vám s technickými špecifikáciami, farebnými variantmi či formátmi.

Dajte si položiť dlažbu správne

Austria Beton Werk je tu pre vás už viac ako 17 rokov. Prispôsobujeme sa potrebám našich zákazníkov a naše služby neustále inovujeme a rozširujeme. Sme vám k dispozícii aj pri výbere overeného a kvalitného realizátora. 

S pocitom bridlice

Bridlica je populárny materiál najmä vďaka svojej rozmanitosti, elegancii ale aj trvanlivosti. Dodajte vašej záhrade štýl s našimi platňami ARDOSIA a ARDOSIA NUOVA.

Inšpirujte sa v ABWlande!

Úprava exteriéru patrí medzi časovo náročné projekty, kde naozaj platí, že je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť. Príďte sa preto presvedčiť na vlastné oči, na čo by ste pri výbere tej správnej dlažby nemali zabudnúť. Inšpirujeme vás a poradíme vám v ABWlande! Okrem toho sme pre vás pripravili výhodné akcie na naše produkty.

Dravá a majestátna s jemne drsným povrchom

Vybrať tú správnu vonkajšiu dlažbu je rovnako dôležité ako vyberať farbu na fasádu vášho domu. Dlažba totiž dotvára celkový obraz exteriéru vášho domu. Môže byť nie len elegantná, ale aj účelná.

O kráse záhrady rozhoduje dlažba

Záhrada. Pokoj i aktívny oddych. Miesto, kde sa môžeme naplno realizovať. Relax pri bazéne, posedenia na terase, kútik s pestovanými bylinkami a plodinami. Záleží len na vás.

Svahové tvárnice a palisády

Majitelia domov pre spevnenie svojich strmších svahov na svojom pozemku čoraz častejšie využívajú svahové oporné tvárnice. Pre zakončenie či ohraničenie chodníčkov sú zas veľmi obľúbené palisády. 

Návrat hore