Rady a tipy

Spoločnosť ABW sa môže popýšiť novou nízkoenergetickou budovou

Cieľom a víziou spoločnosti ABW je neustále sa zlepšovať a modernizovať nielen výrobu, ale aj okolité priestory. Príkladom je vynovený ABWland, ktorý je najväčšou výstavnou plochou dlažieb, plotov a schodov na Slovensku, ako aj úplne nová administratívna budova pre zamestnancov, ktorá spĺňa náročné kritériá moderného dizajnu a  viaceré nízkoenergetické štandardy.

Krásne schody k vášmu domovu

Už vstup do vášho domu veľa napovie o tom, aký máte vkus a štýl. Exteriér je totiž prvým miestom, v ktorom sa ocitnú všetci vaši hostia pri príchode k vám!

Kameň ako drevo

Ľudia sa od nepamäti radi obklopujú prírodnými materiálmi. Do svojich domovov radi prenášajú prírodné prvky, s ktorými ide ruka v ruke zvýšená starostlivosť o tieto materiály. Spoločnosť ABW však vždy myslí o krok vpred a v ponuke má aj veľkoformátové betónové dlažby, ktoré svojou štruktúrou pripomínajú drevo, avšak s minimálnou údržbou.

ALPINO plotový múrik – všestranný pomocník

ALPINO plotový múrik sa stal obľúbený a plnohodnotný kúsok záhrad mnohých zákazníkov ABW. Široké možnosti využitia, množstvo farebných vyhotovení a kompaktnosť z neho robia nenahraditeľný kúsok pre každý exteriér.

Chráňte sa pred pohľadmi susedov s plotmi od ABW

Človek si už od nepamäti ohraničuje svoje územie. Ploty však dnes neplnia len ochrannú, ale aj estetickú funkciu, ktorá (vzhľadom k veľkosti plotu) zohráva veľkú úlohu. Ako si vybrať plot, ktorý vás ochráni pred očami zvedavých susedov, a zároveň bude vkusným doplnkom vašej záhrady?

Ako sa starať o dlažbu v lete?

Letná terasa sa v lete stáva epicentrom voľného času. K slnečným letným dňom neodmysliteľne patria grilovačky a opekanie, ktoré v prípade nedostatočnej starostlivosti môže poškodiť betónovú dlažbu. Ako sa týmto problémom vyhnúť Vám poradíme v našom článku.

Skrášlite si terasu: Praktické tipy, ako na to

Terasa je miesto, kde sa po náročnom dni v práci môžete uvoľniť a oddýchnuť si. Priestor, kde sa môžete nadýchnuť a zrelaxovať pri pohľade na krásnu záhradu. Postavte si malý kúsok raja na trávenie spoločných chvíľ, letných grilovačiek a jesenných opekačiek.

Doplňte záhradu vhodnou dlažbou tak, aby vynikli krásne rastliny!

Ľudia potrebujú byť obklopený prírodou. Príroda ľuďom dodáva energiu a zároveň ich odbremeňuje od stresu. Pár minút vo vlastnej záhrade po náročnom dni v práci dokáže človeka zázračne uvoľniť.

Čo by mala spĺňať príjazdová cesta?

Príjazdová cesta k domu je v dnešnej dobe nevyhnutnosťou a dokonca podmienkou pre kolaudáciu domu. Pri jej výstavbe musíte myslieť na celkovú plochu, ktorú plánujete zastavať, veľkosť a počet automobilov a v neposlednom rade aj jej vhodnosť k domu a k exteriéru. Nikto predsa nechce mať pred domom jedno obrovské parkovisko. ABW vám poradí, čo má správna príjazdová cesta spĺňať.

Nebojte sa pokládky dlažby. 5 jednoduchých tipov, ako to zvládnuť bez problémov

Pokládka dlažby nie je vôbec taká náročná, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Dôležitá je správna príprava, ktorá vám pomôže predísť mnohým zbytočným starostiam. Prinášame vám 5 jednoduchých tipov, ako zvládnete pokládku dlažby sami. Odmenou vám bude nielen krásny exteriér, ale navyše aj dobrý pocit z odvedenej práce.

Návrat hore