Výpredaj - Akcia predľžená

Kráľovská dlažba

Veľmi obľúbený druh dlažby so širokým výberom farieb a dvoma rozmerovými formátmi. Navyše je pojazdná automobilmi do 3,5 tony. Vyberte si z niektorých melírovaných farebných odtieňov a cíťte sa kráľovsky!

Zľava - 30 % - 16,03 €/m²

Jarná akcia na produkty Austria Beton Werk - Kráľovská dlažba

Terra platňa

Ak máte radi dlažbu z materiálov, ktoré svojim povrchom stvárňujú prírodný reliéf, určite si obľúbite platňu Terra. Štruktúra nie je nikde rovnaká a každá platňa je tak úplným originálom. Reliéfový povrch navodzuje pocit blízkej pláže a antických chrámov zo slávnych dôb bájí.

Uvádzacia cena – 5,40 €/kus

Jarná akcia na produkty Austria Beton Werk - Terra platňa

Smartline dlažba

Moderná a pochôdzna dlažba za dobrú cenu, ktorá sa veľmi dobre vyníma aj na menších plochách. Vďaka olivovým odtieňom a trom rozmerom nikdy nepôsobí fádne a bude ozdobou každého exteriéru.

Zľava – 25% -  od 11,74 €/m²

Smartline dlažba - jarná akcia a zľavy ABW.sk

Grande dlažba

Krása je vo farbách. Nositeľom tejto idey je aj minimalisitická dlažba Grande, kde je jednoduchý a minimalistický vzhľad s rovnými hranami plne podriadený sugestívnemu pôsobeniu farby. Tá hrá v prípade tohto modelu hlavnú úlohu. Jednoduchý tvar dlažby plne necháva vyniknúť až 6 farebných odtieňov, z ktorých si možno vybrať.

Zľava – 18% -  od 1,44 €/kus

Vario

Pre zákazníkov, ktorí majú radi nepravidelné vzory, ponúkame model Vario. Ten je od základu určený pre skladanie do rôznych tvarov a vzorov. Každá predajná vrstva obsahuje tri rozdielne veľkosti dlaždíc s rozmermi 20x20, 20x10 a 10x10 cm. Kreativite sa tak medze nekladú a výsledný efekt pri použití troch rozmerových formátov bude len na vás. 

Zľava – 25% - od 12,53 €/m²

Vario dlažba - jarná akcia a zľavy ABW.sk

 

Vario XL

Ak máte v obľube väčšie rozmery dlažby, no nechcete príjsť o výhodu vyskladania vlastných vzorov, potom vám odporúčame dlažbu Vario XL. Dva rôzne rozmery vám dovoľujú kreatívne rozloženie a vďaka hrúbke 8 cm sa táto dlažba nezľakne ani nákladných áut s hmotnosťou nad 3,5 tony.

Zľava – 18% - 17,96 €/m²

Vario XL dlažba - jarná akcia a zľavy ABW.sk

 

Plaza

Dovolenka pod nohami. Taký pocit vyvoláva dlažba Plaza, ktorá už od výroby vyžaruje pozitívnu energiu a bezstarostnosť letných dní. Zvlnený a nepravidelný okraj dodáva dlažbe hravosť a prírodnú prirodzenosť, vďaka ktorej sa hodí ku všetkým záhradným a exteriérovým prvkom.  Pozitívnu emóciu dotvárajú aj starostlivo vybrané a melírované farebné odtiene, s ktorými vytvoríte hravé a zaujímavé plochy.

Zľava – 15% - 3,77 €/kus

Plaza dlažba - jarná akcia a zľavy ABW.sk

Plaza multiformát

Hravosť leta si možete dopriať aj keď chcete kombinovať niekoľko rozmerov dlažby Plaza naraz. Plaza Multiformát vám tak umožní vytvárať nádherné farebné plochy. Melírované farby a pojazdnosť pre automobily zaručujú, že sa táto dlažba nikde nestratí!

Zľava – 28% - 17,71 €/m²

Plaza multiformát dlažba - jarná akcia a zľavy ABW.sk

 

Jubileum

Štandardná a kvalitná dlažba s pochôdznym povrchom, ktorá svojími dvojprvkovým farebným vzorom skrášli každú exteriérovú plochu! Na výber máte zo šiestich farebných odtieňov a dvoch veľkostí samotnej dlažby.

Zľava – 25% - od 8,96 €/m²

Jubileum dlažba - jarná akcia a zľavy ABW.sk

Jubileum Platňa

Kvalitnú a obľúbenú dlažbu Jubileum je možné mať aj vo veľkom – platňovom formáte, ktorý sa dobre vyníma na terasách a záhradách. Aj pri veľkom formáte máte na  výber až zo šiestich farebných odtieňov!

Zľava – 20% - od 1,68 €/kus

Jubileum Platňa dlažba - jarná akcia a zľavy ABW.sk

Softline

Minimalistický a moderný vzor dlažby so štandardným – jemne fázovaným povrchom. Dlažba je pojazdná automobilmi a tri farebné odtieňe z dvojfarebnou kombináciou vám pomôžu dotvoriť moderný a štýlový exteriér.

Zľava – 20% - 15,18 €/m²

Softline dlažba - jarná akcia a zľavy ABW.sk

 

Softline Exclusive

Dlažba Softline v exkluzívnych pieskovaných odtieňoch. Vyberte si z piatich farebných dvojkombinácií navodzujúcich atmosféru teplého stredomoria!

Zľava – 22% - 19,42 €/m²

Softline Exclusive dlažba - jarná akcia a zľavy ABW.sk

Softline Infino

Dlažba Softline bez charateristického – fázovaného povrchu. Je tak určená pre všetkých milovníkov minimalizmu. Vďaka štyrom rozmerom dlažieb si vyskladáte vzor presne podľa vaších predstáv.

Zľava – 15% - 16,13 €/m²

Softline Infino dlažba - jarná akcia a zľavy ABW.sk

 

Topline Multiformát

Cenovo atraktívna a farebne neutrálna dlažba, ktorá bude skvelo korešpondovať s náladou vášho exteriéru. Dlažbu je možné objednať aj v hrúbke 8 cm, vďaka čomu bude pojazdná aj automobilmi s hmotnosťou nad 3,5 tony. Možno ju vyskladať z troch rozmerových prvkov.

Zľava – 35% - od 9,69 €/m²

Topline Multiformát dlažba - jarná akcia a zľavy ABW.sk 

Avenue

Je to elegantná dlažba s minimalistickým výrazom. Výborne sa hodí k moderným domom a novostavbám. Má jedinečný obdĺžnikový tvar, je pojazdná pre automobily a vďaka šiestim rozmerom môžete vytvárať vlastné vzory. Tri farebné odtieňe korešpondujú s moderným a štýlovým naladením novostavieb.

Zľava – 17% - 16,52 €/m²

Avenue dlažba - jarná akcia a zľavy ABW.sk 

Cubicon Exclusive

Ak máte radi sekané vzory zo žulových alebo čadičových kociek, dlažba Cubicon Exclusive je pre vás tá pravá. Je vhodnejšia skôr pre väčšie exteriérové plochy a hodí sa ako k starším domom, tak aj k novostavbám, pri ktorých vytvára zaujímavý kontrast.  Môžete si vzbrať z troch farebných odtieňov a dlažba je pojazdná automobilmi.

Zľava – 25% - 22,05 €/m²

Cubicon Exclusive dlažba - jarná akcia a zľavy ABW.sk

 

Antico

Špecifický vzhľad tejto dlažby je dosiahnutý vďaka otĺkanému povrchu, vďaka ktorému dlažba vzdáva hold starodávnemu svetu antiky. Je farbená v celej svojej hrúbke a je pojazdná pre automobily. Skôr sa hodí ku klasickej arhchitektúre. Môžete si vybrať zo štyroch farebných odtieňov.

Zľava – 27% - od 16,11 €/m²

Antico dlažba - jarná akcia a zľavy ABW.sk

Ziegelstein

Vzhľad použitej tehly sa výborne hodí pri realizácií záhrad, terás a oplotení.  Dlažba Ziegelstein je otĺkaná a farbená v celej hrúbke . Je pojazdná aj pre automobily, a vďaka dvom klasickým farbám dodá priestoru jednotu a harmóniu.

Zľava – 28% - 14,62 €/m²

Ziegelstein dlažba - jarná akcia a zľavy ABW.sk 

Alpský Plot - jednostranne štiepaný

Štýlový a jednostranne štiepaný plot. Na povrchu sa nachádza jemná zrnitá štruktúra a možno ho získať v piatich farebných odtieňoch s charateristickými čiernymi kamienkami. Je dobre kombinovateľný s Alpským plotom Light.

Zľava – 20% - od 3,23 €/kus

Alpský Plot - jednostranne štiepaný - jarná akcia a zľavy ABW.sk

 

Alpský Plot Light

,,Odľahčená“ verzia Alpského plotu  sa výborne hodí ako výplň medzi piliere z klasického Alpského plota, no môže byť aj samostatným a reprezentatívnym plotom bez kombinácie. Ako klasický Alpský plot, aj verzia Light je jednostranne štiepaná a povrch je jemný a zrnitý. Mierne odlišné farbné odtieňe vytvoria príjemný kontrast pri ich kombinácií.

Zľava – 26% - od 2,07 €/kus

Alpský Plot Light - jarná akcia a zľavy ABW.sk

Plot Kreativ

Jedná sa o plot s hladkým povrchom a výraznými bočnými fázami. Strieška plotu je vhodná na použitie k ostatným typom plotov. Možete si ho vybrať v dvoch reliéfových farebných odtieňoch.

Zľava – 16% - od 2,07 €/kus

Plot Kreativ - jarná akcia a zľavy ABW.sk

Návrat hore