Jesenná akcia ABW

Jeseň je v plnom prúde, a preto vám prinášame množstvo zliav. Vyberte si z nášho širokého portfólia dlažieb, plotov a múrov. Celkovo máme v akcií 28 druhov našich výrobkov v zľavách až do 33 %!

Všetky akciové ceny sú vrátane DPH!

Travertino

Dlažba Travertino je pomenovaná podľa prírodného vápenca - travertína, ktorý je charakteristický svojou pórovitou štruktúrou a svetlosivou, prípadne svetložltou farbou. Presne v tomto duchu sa vyrába aj dlažba od Austria Beton Werk. Ak preferujete prírodné farby a materiály, ktoré sú spracované špičkovou technológiou , dlažba Travertino je určená práve pre vás.

Zľava – 13% - 8,51€/kus (60x40cm)

Zľava – 13% - 5,68€/kus (40x40cm)

Travertino - akcia a zľavy ABW


Terra

Ak máte radi dlažbu z materiálov, ktoré svojim povrchom stvárňujú prírodný reliéf, určite si obľúbite platňu Terra. Štruktúra nie je nikde rovnaká a každá platňa je tak úplným originálom. Reliéfový povrch navodzuje pocit blízkej pláže a antických chrámov zo slávnych dôb bájí.

Zľava 15% – 4,59 €/kus

Terra - akcia a zľavy ABW


Imperial

Minimalizmus môžeme chápať rôznymi spôsobmi. Pre niekoho je to zmysel života, pre ostatných len spôsob pre lepšie sebavyjadrenie. V minimalistickom duchu tak môžete mať aj špičkovú veľkoformátovú dlažbu od Austria Beton Werk. Dlažba Imperial odkazuje na konzervatívne, no jemne rafinované povrchy moderných budov. Ak sa cítite dobre v spoločnosti jednoduchých a priamych tvarov, kde má všetko svoje presné miesto a účel, Imperial je vašou voľbou.

Zľava – 10% - 23,54€/kus (80x80cm) – béžová svetlá

Zľava – 10% - 11,75€/kus (80x40cm) – béžová svetlá

Zľava – 10% - 5,88€/kus (40x40cm) – béžová svetlá

Imperial - akcia a zľavy ABW.sk


Antico plotový systém + strieška Antico Uni

Ak potrebujete univerzálny a kvalitný plot, ktorý pekne dotvorí váš priestor, plotový systém Antico je pre vás pravou voľbou. Disponuje štokovaným povrchom a kompaktným rozmerom tvárnic, ktorý sa hodí k akejkoľvek zvolenej dlažbe.  Tento plotový sytém má aj vlastnú striešku Antico Uni, ktorá je priamo vytvorená pre tento systém. Môžete si vybrať z piatich farebných odtieňov.

Zľava 15% – od 2,87 €/kus

Antico Uni – Zľava 15% - od 2,31€/kus 

Antico plotový systém + strieška Antico Uni - akcia a zľavy ABW


Kráľovská

Veľmi obľúbený druh dlažby so širokým výberom farieb a dvoma rozmerovými formátmi. Navyše je pojazdná automobilmi do 3,5 tony. Vyberte si z niektorých melírovaných farebných odtieňov a cíťte sa kráľovsky!

Zľava - 28 % - 16,49 €/m²

Kráľovská - akcia a zľavy ABW.sk


Kráľovská XL

Náš bestseller môžete mať aj vo väčších rozmeroch! Milovníci vydláždených terás si tak prídu na svoje. Dlažba je taktiež pojazdná a môžete si ju vybrať v štyroch melírovaných farbách.

Zľava - 15 % - 21,4 €/m²

Kráľovská XL - akcia a zľavy ABW


Smartline

Moderná a pochôdzna dlažba za dobrú cenu, ktorá sa veľmi dobre vyníma aj na menších plochách. Vďaka olivovým odtieňom a trom rozmerom nikdy nepôsobí fádne a bude ozdobou každého exteriéru.

Zľava – 23% -   12,05 €/m²

Smartline dlažba - akcia a zľavy ABW.sk


Grande

Krása je vo farbách. Nositeľom tejto idey je aj minimalistická dlažba Grande, kde je jednoduchý a minimalistický vzhľad s rovnými hranami plne podriadený sugestívnemu pôsobeniu farby. Tá hrá v prípade tohto modelu hlavnú úlohu. Jednoduchý tvar dlažby plne necháva vyniknúť až 6 farebných odtieňov, z ktorých si možno vybrať.

Zľava – 15% -   1,49 €/kus (30x30x6)

Zľava – 15% -  2,48 €/kus (60x30x6)

Grande - akcia a zľavy ABW


Vario – hrúbka 6cm

Pre zákazníkov, ktorí majú radi nepravidelné vzory, ponúkame model Vario. Ten je od základu určený pre skladanie do rôznych tvarov a vzorov. Každá predajná vrstva obsahuje tri rozdielne veľkosti dlaždíc s rozmermi 20x20, 20x10 a 10x10 cm. Kreativite sa tak medze nekladú a výsledný efekt pri použití troch rozmerových formátov bude len na vás. 

Zľava – 27% -  12,19 €/m²

Vario – hrúbka 6cm - akcia a zľavy ABW


Vario XL

Ak máte v obľube väčšie rozmery dlažby, no nechcete príjsť o výhodu vyskladania vlastných vzorov, potom vám odporúčame dlažbu Vario XL. Dva rôzne rozmery vám dovoľujú kreatívne rozloženie a vďaka hrúbke 8 cm sa táto dlažba nezľakne ani nákladných áut s hmotnosťou nad 3,5 tony.

Zľava – 15% - 18,62 €/m²

Vario XL  - akcia a zľavy ABW


Plaza platne

Plaza už od výroby vyžaruje pozitívnu energiu a bezstarostnosť jesenných dní. Zvlnený a nepravidelný okraj dodáva dlažbe hravosť a prírodnú prirodzenosť, vďaka ktorej sa hodí ku všetkým záhradným a exteriérovým prvkom.  Pozitívnu emóciu dotvárajú aj starostlivo vybrané a melírované farebné odtiene, s ktorými vytvoríte hravé a zaujímavé plochy.

Zľava – 18% - 3,64 €/kus

Plaza platne - akcia a zľavy ABW.sk

Plaza multiformát

Dlažba Plaza evokuje hravosť a dobrú jesennú náladu. Ak si zvolíte multiformát, môžete navyše vytvárať nádherné farebné plochy. Melírované farby a pojazdnosť pre automobily zaručujú, že sa táto dlažba nikde nestratí!

Zľava – 30%- 17,22 €/m²

Plaza multiformát dlažba - akcia a zľavy ABW.sk

Jubileum Platňa

Kvalitnú a obľúbenú dlažbu Jubileum je možné mať aj vo veľkom – platňovom formáte, ktorý sa dobre vyníma na terasách a záhradách. Aj pri veľkom formáte máte na  výber až zo šiestich farebných odtieňov!

Zľava – 17% - 1,74 €/kus

Jubileum Platňa - akcia a zľavy ABW


Jubileum

Štandardná a kvalitná dlažba s pochôdznym povrchom, ktorá svojimi dvojprvkovým farebným vzorom skrášli každú exteriérovú plochu! Na výber máte zo šiestich farebných odtieňov a dvoch veľkostí samotnej dlažby.

Zľava – 23% - 9,20 €/m²

Jubileum - akcia a zľavy ABW.sk


Softline

Minimalistický a moderný vzor dlažby so štandardným – jemne fázovaným povrchom. Dlažba je pojazdná automobilmi a tri farebné odtiene s dvojfarebnou kombináciou vám pomôžu dotvoriť moderný a štýlový exteriér.

Zľava – 22% - 14,80 €/m²

Softline - akcia a zľavy ABW


Softline Exclusive

Dlažba Softline v exkluzívnych pieskovaných odtieňoch. Vyberte si z piatich farebných dvojkombinácií navodzujúcich atmosféru teplého stredomoria!

Zľava – 25% - 18,68 €/m²

Softline Exclusive - akcia a zľavy ABW.sk


Softline Infino

Dlažba Softline bez charakteristického – fázovaného povrchu. Je tak určená pre všetkých milovníkov minimalizmu. Vďaka štyrom rozmerom dlažieb si vyskladáte vzor presne podľa vašich predstáv.

Zľava – 20% - 15,18 €/m²

Softline Infino - akcia a zľavy ABW.sk


Topline Multiformát

Cenovo atraktívna a farebne neutrálna dlažba, ktorá bude skvelo korešpondovať s náladou vášho exteriéru. Dlažbu je možné objednať aj v hrúbke 8 cm, vďaka čomu bude pojazdná aj automobilmi s hmotnosťou nad 3,5 tony. Možno ju vyskladať z troch rozmerových prvkov.

Zľava – 33% -  9,98 €/m² (hrúbka 6cm)

Zľava – 33% - 10,45 €/m² (hrúbka 8cm)

Topline Multiformát  - akcia a zľavy ABW.sk


Avenue

Je to elegantná dlažba s minimalistickým výrazom. Výborne sa hodí k moderným domom a novostavbám. Má jedinečný obdĺžnikový tvar, je pojazdná pre automobily a vďaka šiestim rozmerom môžete vytvárať vlastné vzory. Tri farebné odtiene korešpondujú s moderným a štýlovým naladením novostavieb.

Zľava – 20% - 15,92 €/m²

Avenue dlažba - akcia a zľavy ABW.sk


Avenue Exclusive

Predstavte si krásnu dlažbu Avenue a pridajte zaujímavý pieskovaný povrch a lemovanie dlažby, pre vhodnejšiu kombinovateľnosť prvkov. Tak vznikne Avenue Exclusive.

Zľava – 20% - 19,98 €/m²

Avenue Exclusive - akcia a zľavy ABW


Antico

Špecifický vzhľad tejto dlažby je dosiahnutý vďaka otĺkanému povrchu, vďaka ktorému dlažba vzdáva hold starodávnemu svetu antiky. Je farbená v celej svojej hrúbke a je pojazdná pre automobily. Skôr sa hodí ku klasickej arhchitektúre. Môžete si vybrať zo štyroch farebných odtieňov.

Zľava – 27% -  16,11 €/m

Antico - akcia a zľavy ABW.sk


Cubicon Exclusive

Ak máte radi sekané vzory zo žulových alebo čadičových kociek, dlažba Cubicon Exclusive je pre vás tá pravá. Je vhodnejšia skôr pre väčšie exteriérové plochy a hodí sa ako k starším domom, tak aj k novostavbám, pri ktorých vytvára zaujímavý kontrast.  Môžete si vybrať z troch farebných odtieňov a dlažba je pojazdná automobilmi.

Zľava – 24% - 22,34 €/m²

Cubicon Exclusive - akcia a zľavy ABW.sk


Ziegelstein

Dlažba Ziegelstein je otĺkaná a farbená v celej hrúbke . Je pojazdná aj pre automobily, a vďaka dvom klasickým farbám dodá priestoru jednotu a harmóniu.

Zľava – 25% - 15,23 €/m²

Ziegelstein - akcia a zľavy ABW.sk


Alpský Plot Light

,,Odľahčená“ verzia Alpského plotu  sa výborne hodí ako výplň medzi piliere z klasického Alpského plota, no môže byť aj samostatným a reprezentatívnym plotom bez kombinácie. Ako klasický Alpský plot, aj verzia Light je jednostranne štiepaná a povrch je jemný a zrnitý. Mierne odlišné farbné odtieňe vytvoria príjemný kontrast pri ich kombinácií.

Zľava – 23% -  2,16 €/kus

Alpský Plot Light - akcia a zľavy ABW.sk

Návrat hore